Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Adana

Türkiye‘nin yedinci büyük ili ve Akdeniz Bölgesi illerinden biri olan Adana, 2.263.373 nüfusa sahiptir. Yüzölçümü 13.844 km2dir.Adana  km2ye 163 kişi düşmektedir. Tüik verilerine göre  5’i merkez ilçe bulunmaktadır. Bunlardan bazları; SeyhanYüreğirÇukurovaSarıçam, Karaisalı. Adananın çevresinde Kayseri, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay, Niğde, Mersin ve Akdeniz  iller bulunmaktadır. Adana Türkiye’deki altıncı büyük metropoliten alan olup ülkenin önde gelen tarım, ticaret ve kültür merkezlerinden biridir. Türkiye’deki maden zengini 4. bölge olan Adana, krom, demir, manganez, kurşun, çinko gibi yatakları açısından önem taşımaktadır. Tarih sahnesinde Adana geçmişi antik çağ, orta çağa dayanmaktadır. Cumhuriyet dönemi sonrası 1986 yılında çıkarılan 3306 sayılı kanun ile büyükşehir unvanı kazandı. İklim olarak Adana Akdeniz iklimine sahiptir.

Adana Sohbet

Adana Sohbet olarak sohbet sever kullanıcılarımız özel kolay sohbet ara yüzü ve hızlı sohbet olanakları ile hizmetinizdedir. Adana sohbet odalarında sohbet chat ortamı keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar dostluklar belki de yeni bir aşk sizi bekliyor Google üzerinden sen sohbet yazarak bizimle sohbet odalarında sohbet ederek chat yapabilirsiniz. Tamamen üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet olarak sizler tasarlanmış sohbet sitesidir. Curcuna.Org olarak tam sohbet, harika sohbet, resimli sohbet olarak siz değerli sohbet sever kullanıcılarımızı bekliyoruz. Siz değerli Adanalı kullanıcıların ve Türkiye‘nin her yerinden yoğun sohbet sever kullanıcı akınına uğrayan Curcuna.Org Adana Mobil sohbet sitesine giriş hem çok kolay hem çok avantajlı. İsterseniz mobil üzerinden arkadaşlarınızla dostlarınızla mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Adana Mobil sohbet tam size göre alanında uzman yönetim departmanı ve birbirinden güzel djlerle keyifli saatler sizi bekliyor.

Aramalar : Adana chat, Adana sohbet odaları, Adana sohbet kanalları, Adana mynet sohbet, Adana harika sohbet, Adana gay sohbet, Adana cinsel sohbet, Adana lez sohbet, Adana gabile chat, Adana çet, Adana bedava sohbet, Adana bedava chat kanalı, Adana islami sohbet, Adana dini sohbet, Adana kameralı sohbet, Adana canlı sohbet, Adana sesli sohbet, Adana kızlarla sohbet, Adana kameralı sohbet sitesi 18, Adana 18+ sohbet kanalları, Adana irc sohbet, Adana mirc sohbet, Adana script sohbet indir, Adana sohbet uygulaması, Adana erkeklerle sohbet, Adana bayan sohbet sitesi, Adana bayan kızlarla chat kanalı, Adana mobil sohbet, Adana cep sohbet, Adana mobil sohbet programı, Adana bayan telefon arkadaş numaraları, Adana bayan arkadaş arıyorum, Adana arkadaşlık siteleri, Adana tanışma siteleri, Adana ciddi sohbet, Adana evlilik sohbet programı, Adana islami sohbet, Adana evlilik sohbet chat muhabbet, Adana muhabbet, Adana muhabbet siteleri, Adana sohbet etmek isteyen insanlar, Adana internet sohbet, Adana sanal sohbet, Adana sanal çet, Adana facebook sohbet, Adana instagram sohbet, Adana twitter sohbet, Adana skype sohbet, Adana canlı sohbet kanalı, Adana kameralı sesli sohbet 18, Adana ücretsiz sohbet

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.