Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Aşk 

Arapçadan türemiş bir kelime olan Aşk  ”aşaka” sözcüğünden türetilmiştir. Aşaka ise Arapçada sarmaşık anlamına gelir.Bir çok aşk şekli olması ile birlikte halk arasında en bilnenleri platonik aşk ve karşılıksız aşktır.

Platonik aşk: Kişinin aşık olduğunu karşı tarafa söyleyemediği aşk.
Karşılıksız aşk: Kişinin duygularına karşılık bulamadığı aşk.

Aranızda bir çok kişi gerçek aşk soruyor olabilir. Günümüzde gerçek aşk kalmadığı gibi çok nadir görülür. Peki gerçek aşk nasıl anlarız. Birisine aşık olan kişide hem fiziksel hem de duygusal birçok değişim gözlemlenir. Aşkın olan kişinin iştahı kesilir ve çok daha az uyumaya başlar. Sadece aşık olduğu kişiyi düşündüğü için dalgınlaşır ve bir şeye odaklanmakta güçlük çeker. Gün içinde rutin işlerini yapmakta bile zorlanır. Kişi, aşık olduğu insanı görünce kalbi daha hızlı atmaya başlar. Onunla konuşurken heyecanlanır. Eğer kişi karşılıksız ya da platonik bir aşk yaşıyorsa, o zamanda depresyon emareleri gösterebilir. Büsbütün içine kapanır ve kendisini toplumdan soyutlar. Aşkına karşılık alan kişilerde ise ani duygu patlamaları ve coşkun bir ruh hali gözlemlenir.

Aşk Sohbet

Sohbetin en güzel anlarından biri olan aşk bazen kalbimizde ve aklımızda  öyle bir yanıltır ki  hayalin pesinde koşmakta ve kimi zaman yanlış olaylar arasında kendimizi bulabiliriz. Böyle durumlarda aşk acısından yada aşk olaylarına bağlı bir çok durumdan kendimizi sohbet sitesinde sohbet ederken yada chat yaparken bulabiliriz. Bir anda bir hayal dünyası kapıları açılır kendimizi yeni bir maceranın ortasında buluruz. Hiç ummadığımız insanlarla tanışır ve önce arkadaşlık, dostluk dertleşme derken bir anda kalbimize oturmuş Aşk sohbet yaparsınız. Curcuna.Org olarak sohbet odalarımızda aşk sohbet, sevgi sohbet, hoş sohbet, iyi sohbet, harika sohbet imkanları sunmaktayız. Tamamen tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, online sohbet, resimli sohbet olarak tasarlanmış chat odalarımızda sizde chat keyfini yaşayabilirsiniz.

Aşk Mobil Sohbet 

Siz değerli mobil sohbet sever sohbetçi kullanıcı dostlarımızı unutmadık yeni ara yüzü ile Aşk mobil sohbet odaları sizlerin hizmetine sunduk. Aşk mobil chat odaları sizlere hem sohbet ederek chat yapma imkanı sunar, hem yeni insanlarla tanışma fırsatı sunar. Nerde olursanız olun Aşk mobil sohbet odalarına giriş yaparak mobil sohbet olarak istediğiniz kişiler yada bay bayanlarla görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Tamamen tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, online sohbet, resimli sohbet olarak tasarlanmış mobil sohbet odalarımızda sizde kameralı sohbet keyfini yaşayabilirsiniz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.