Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Facebook kullanıcı sayısı 2 milyarı aştı.

Facebook günlük olarak kullanan insan sayısı her gün katladıkça çoğalmaya devam ediyor.2023’ün Aralık ayında ortalama iki milyara, yani dünya nüfusunun yaklaşık dörtte birine ulaşan Facebook, beklenenden daha fazla büyüme ile maliyetlerin artması ve reklam satışlarının düşmesi nedeniyle baskı altından kurtularak yeniden kendini bulmaya başladı.

Facebook, İnstagram ve Whatsapp uygulamalarının bağlı bulunduğu ana şirket olan Meta’nın hisseleri, patron Mark Zuckerberg‘in 2023’ü “verimlilik yılı” ilan etmesiyle kapanıştan sonra yüzde 15’ten fazla arttı. Facebook, İnstagram ve Whatsapp bünyesinde barındıran Meta, geçen yıl ofis alanını küçültmek ve 11 bin kişiyi yani personelin yaklaşık yüzde 13’ünü işten çıkarmak da dahil olmak üzere büyük bir yeniden yapılanma duyurmuştu. Zuckerberg, konu ile açıklama yaparak “Bunun devam edeceğini tahmin etmiyoruz, ancak eskisi gibi olmayacağını da düşünüyorum.” dedi. Zuckerberg, yıllarca süren çift haneli büyümenin ardından 2022’de tarihinde ilk kez geliri düşen şirket için yeni bir dönemi işaret etti.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.