Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


FaceTime 

Apple şirketinin iPhone ve Apple iPod Touch ile iPad yeni nesil tabletlerinde  buluna videolu görüşme özelliği olan uygulama olan Facetme,  Apple tarafından geliştirilmiş ve WWDC 2010‘da duyurulmuştur. Apple FaceTime ismini FaceTime Communications şirketinden satın almıştır. FaceTime GSM şebekesinin data kısmını kullandırır ve veri alış verişini İnternet üzerinden sağlar.iOS 6′ dan itibaren, bu özellik artık sadece Wi-Fi üzerinden kullanılmakla kalmayıp, 3G ve 4G şebekeleri üzerinden de kullanılabilmektedir. Facetime görüntülü sohbet olanağı grup sohbetlerde 32 kişi ile sınırlandırılmıştır.

FaceTime  Mobil Sohbet Odaları

Facetime Görüntülü Sohbet deyince akla gelen Curcuna.Org sohbet sitesi siz değerli sohbet sever kullanıcıları için  Facetime mobil chat odalarını hizmetinize sunmaktadır. İsterseniz olduğunuz yerden mobil, tablet, android cihazlarınızla bağlanarak görüntülü sohbet, kameralı sohbet olarak mobil sohbet edebilirsiniz. Facetime mobil sohbet odalarına Google üzerinden Curcuna.Org yazarak giriş yaparak arkadaş dost hatta hayatınızın aşkını bulabilirisiniz. Tamamen seviyeli sohbet, kaliteli sohbet olarak tasarlanan mobil sohbet odalarımız tam sizlere göre senide bekliyoruz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.