Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Street Fighter

 Capcom şirketinin Ağustos 1987’de ilk olarak piyasaya sürdüğü ve geniş bir oyuncu kitlesini peşinden sürükleyen,Takashi Nishiyama ve Hiroshi Matsumoto tarafından tasarlanmış video oyun serisidir. Türkçe  anlamı Sokak Dövüşü olan Street Fighter, dünyanın çeşitli ülkelerinde ün yapmış dövüşçüler bu oyunda birbirleriyle dövüşmesini konu almaktadır. Her oyuncunun bir hikâyesi bulunmaktadır. Oyuncuların kullandıkları tuşlar 6 adettir, ve dünyanın ilk 6 tuşlu oyunu olma özelliğine sahiptir.Bunlar: Low Kick (Zayıf Tekme), Normal Kick (Normal Tekme), Heavy Kick (Şiddetli Tekme) ve Low Punch(Zayıf yumruk), Normal Punch(Normal yumruk), Heavy Punch(Şiddetli Yumruk)’dır. Türkiye ve dünya çapında büyük ilgi gören Street Fighter oyun serisi dışında film versiyonlarımda mevcuttur. Teknolojinin gelişmesi ile Street Fighter oyunlarıda yeni karakterler ve 3d ve 4d gibi görselller ile değişim kazandı.En son yapılan Street Fighter filmini full izlemediyseniz mutalaka izleyin.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.