Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Tinder

TinderiOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Beğeni / beğenmeme seçeneğinin bulunduğu uygulamada iki kişinin birbirini beğenmesi durumunda eşleşme gerçekleşir ve iki taraf için de sohbet edebilme olanağı doğar. Kaydırma sistemi ile çalışan Tinder‘da birini beğenmek için ekranı sağa, beğenmemek için sola doğru kaydırmak yeterlidir. Tinder’a 2015 yılında “Super Like” özelliği de eklenmiştir. Tinder Türkçe dahil olmak üzere, 38 farklı dilde, 196 farklı ülkeye hizmet vermektedir. Kullanan insan sayısı 1 milyonun üzerindedir. 

Tinder Sohbet

Tinder Sohbet size en iyi sohet, kaliteli sohbet, güvenilir sohbet imkanı sunan sohbet chat sitesidir.Eşleştiğiniz bay bayan arkadaşlarla sohbet ederek chat yaparak keyifli vakitler geçirebileceğiniz Tinder sohbet odaları kullanıcı dostu ara yüzü ile siz değerli kullanıcılarına  tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, online sohbet, resimli sohbet olarak tasarlanmış chat sohbet platformudur. Tinder sohbet odaları her gün sohbetçi kullanıcıların ziyaret ettiği sohbet chat sitesi olmaktan gurur duyar.Google üzerinden sen sohbet yazarak Tinder sohbet odalarına sende katılıp birbirinden güzel djlerle müzik eşliğinde eğlenceli saatler geçirebilirsin. İstersen mIRC programı indirerek mirc sohbet yapabilirsin.

Tinder Mobil Sohbet Odaları

Tinder Mobil sohbet Odaları siz nerde olursanız olun istediğiniz yerden tablet, mobil, ios,andorid uyumlu cihazlardan rahatlıkla giriş sağlayabilirsiniz. İsterseniz eşleştiğiniz yada yeni tanıştığınız bay bayan kullanıcılarla mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız sayesinde mobil sohbet olarak kameralı sohbet yapan mobil sohbet sitelerinden biriyiz. Curcuna.Org sohbet odaları bünyesinde istediğiniz kişi ile canlı sohbet olarak sesli sohbet imkânı sunmaktayız.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.