Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Twitch

Twitch yaratıcı içeriklerin ön planda tutulduğu, müzik yayınlarının yapıldığı, gerçek hayattan canlı yayın yapan bununla beraber e-spor yarışmalarını yayınlayan özellikle video oyun canlı yayınlarına odaklanan Amerikan video canlı yayın hizmetidir. Haziran 2011’de genel ilgi gören akış platformu Justin.tv‘nin bir yan ürünü olarak tanıtıldı. Amazon yan kuruluşu olan Twitch, Twitch Interactive tarafından işletilmektedir. Twitch içerik akışı, isteğe bağlı olarak canlı veya video aracılığıyla görüntülenebilir.Justin.tv Ağustos 2014’te kapatıldı. O ay, hizmet Amazon tarafından 970 milyon ABD Doları karşılığında satın alınarak Amazon Prime oldu.

Twitch Sohbet

Twitch Chat müzik yayınlarını izlerken, gerçek hayattan canlı yayınları izlerken yada video yayınlarını izlerken sohbet ederek chat yapabileceğiniz sohbet odaları platformudur. Arkadaşlarınızla sohbet ederken Chat odalarının keyfini sürebileceğiniz sen sohbet twitch sohbet odaları tam size göre tasarlandı. Twitch sohbet kullanıcı dostu ara yüzü ve tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, resimli sohbet, online sohbet avantajları ile tamamen üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet hizmetleri ile siz değerli kullanıcılarına en iyi sohbet hizmeti vermektedir.

Twitch Mobil Sohbet Odaları

Twitch Mobil sohbet odalarında eğlenirken arkadaşlarınız ve oyun sever insanlarla canlı sohbet edebilir, mobil üzerinden bağlanarak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet edebilirsiniz. Sensohbet Twitch chat odalarına girmek için Google üzerinden Curcuna.Org yazarak giriş yapabilirsiniz ve yeni insanlar oyun severlerle web sohbet olarak online sohbet edebilirsin. Sende kendine bir güzellik yap bize katıl. Unutma sen yoksan bir kişi eksiğiz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.