Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Zoom 

Zoom merkezi San Jose, California‘da bulunan bir Amerikan iletişim teknolojisi şirketidir . Görüntülü iletişim, Görüntülü sohbet (Toplantılar), mesajlaşma (Chat), sesli aramalar, sesli sohbet (Telefon), görüntülü toplantılar için konferans odaları, sohbet odalarıı ( chat Odaları) sanal etkinlikler ( Etkinlikler) ve iletişim merkezlerine (İletişim Merkezi) sahiptir ve üçüncü taraf geliştiricilerin birleşik iletişim platformunda (Geliştirici Platformu) özel uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan açık bir platform sunar. Eski bir Cisco mühendisi ve yöneticisi olan Eric Yuan tarafından kurulan zoom  yazılımını 2013’te piyasaya  sürüldü. COVID-19 salgınına yanıt olarak karantina önlemlerinin alınmasının ardından küresel olarak dikkate değer bir artış gördü.

Zoom Sohbet

Sosyal medya uygulamalarından Skype uygulamasının pabucunu dama atan Zoom`un sizler için Zoom sohbet odalarını açmış bulunmaktayız. Zoom üzerinde sohbet chat yapan kullanıcıların uğrak noktası olan Zoom sohbet  Dünya üzerinden  Avrupa  ve Türkiye üzerinden bir çok kullanıcı Zoom Sohbet üzerinde sohbet yaparak chat yapmaktadır. Zoom chat odaları kullanıcı dostu ara yüzü ile tamamen ücretsiz sohbet, üyeliksiz sohbet olarak sizlere sunulmuştur. Zoom sohbet tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet olarak tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Zoom Mobil Sohbet Odaları

Zoom sohbet odalarına giriş yapmak çok kolay. İster mobil üzerinden mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabilirsiniz. İsterseniz Google üzerinden curcuna sohbet yazarak Zoom sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz. Zoom sohbet tam size göre istediğiniz arkadaşlıkları dostlukları belki de aşkınızı bulacağınız chat sohbet platformudur. Sende bize katılmak istiyorsan zoom sohbet odalarına giriş yaparak chat odalarımızda chat yaparak eğlenceli zamanlar geçirebilirsin. Curcuna.Org olarak sizlere hoş sohbetler dileriz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen SOHBETE BAĞLAN tıklayınız.Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet.
Forum.Editör: admin
* Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.